Відділ міжнародних проектів ТНТУ ім. Івана Пулюя

Відділ міжнародних проектів – підрозділ ТНТУ ім. І.Пулюя, діяльність якого спрямована на пошук, розробку та координацію міжнародних освітніх, наукових та інфраструктурних проектів, які виконуються сумісно з провідними навчальними та науковими установами України та зарубіжжя.
        
Робота відділу здійснюється за такими напрямами:

  1. Активізація участі структурних підрозділів університету в міжнародних освітніх та наукових проектах (у подальшому проектах) .
  2. Організація систематичної роботи з представниками іноземних освітніх, наукових та бізнесових установ, міжнародними фондами та благодійним організаціями, з метою підготовки та організації виконання проектів.
  3. Регулярний моніторинг та інформування керівників структурних підрозділів та працівників Університету про оголошені конкурси на подання заявок по проектах.
  4. Розгляд пропозицій керівників структурних підрозділів щодо залучення іноземних фахівців до навчального та науково-дослідного процесу в університеті, а також впровадження результатів їх роботи.
  5. Надання консультацій та сприяння підрозділам університету при розробці та виконанні проектів.
  6. Участь у підготовці та виконанні проектів.
  7. Проведення аналізу та оцінювання якості підготовлених проектів.
  8. Розробка рекомендацій та методичного забезпечення по підготовці та виконанні проектів.

Контактна інформація відділу

Якщо Ви бажаєте взяти участь в міжнародній програмі/проекті, заповніть будь-ласка електронну форму-пропозицію та надішліть її на e-mail: olena.dudar28@gmail.com

Додаткові запити та пропозиції стосовно участі у конкурсах, тематик проектів, додаткових матеріалів по проектах та пошуку партнерів для співпраці просимо надсилати на e-mail: olena.dudar28@gmail.com

tempus

 

 

 

sucsid